Котеджі Золотої Підкови

Деревяний будинок 11 бази Золота Підкова
Деревяний будинок 12 бази Золота Підкова


Альтанки Золотої Підкови


Наша адреса:

Закарпатська область,
Ужгородський район,
с. Андріївка,

+38(050) 546-53-10
zolota-pidkovka@ukr.net
Схема местонахождения


 


Наші партнёри:Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru


В ОТПУСК.РУ - все о туризме и отдыхе: предложения турфирм,  поиск туров, горящие путевки, описание отелей и отзывы об отелях, визы, авиа и ж/д билеты, расписание поездов, погода на курортах, информация о странах, поиск попутчиков
TOPlist
Besucherzahler attractive russian brides from Moscow
счетчик посещений
web clocks relojes web
Contatore
Besucherzahler ukraine women profiles
website counter
Besucherzahler singlesnet
contatori per blog
contadores de visitas mailorder brides
contatori per blog
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET TOPlist TOPlist Рейтинг SIMPLETOP.NET E-Center.lt skaitliukas


Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

карпати, курорт, карпатах, отель в карпатах, отдых, Karpati

Корисні копалини в Закарпатті

 У природно-географічному відношенні край ділиться на два географічні райони - гірський (Карпатські гори) і рівнинний (Закарпатська низовина).

Карпатські гори складають близько 80% території області і розташовані трьома головними хребтами - Верховинським, Вододільним і Полонинським, а також хребтом Вулканічні Карпати і чотирма менш крупними, але більш високими гірськими масивами - Горгани, Чорногора, Свидовець і Рахівський. Найвища вершина Карпат і всієї України - гора Говерла (2061 м) розташована на кордоні з Івано-Франківською областю.

Від північно-східних схилів Карпат Закарпатті відділяють п'ять перевалів - Ужоцький, Вишківський, Яблуницький, Верецький та Воловецький висотою від 931 року до 1014 метрів над рівнем моря. На території Закарпаття поблизу селища Ділове Рахівського району знаходиться географічний центр Європейського континенту.

У південно-західній частині області розташована Закарпатська низовина, що є частиною Середньодунайської низовини, слабо нахилена від гір до долини Тиси.

На території області протікає 9429 річок і проток, з яких 147 річок довжиною понад 10 км кожна. Найбільша з них - Тиса, ліва притока Дунаю, яка утворюється зі злиття Білої і Чорної Тиси.

Всі великі річки області впадають або в Тису - Боржава, Теребля, Ріка, Тересва, або в Бодрог (на території Словаччини) - Уж, Латориця. В області 137 природних озер, в основному льодовикового походження, найбільшим і найглибшим озером Закарпаття є Синевир.

Клімат помірно-континентальний з переважним впливом Атлантики.
Літо на рівнині тривале і жарке, триває до 135 днів, в горах, на висоті 600 м - триває менше 70 діб. Зима відносно м'яка, її характер залежить від року і висоти, часті відлиги; кількість опадів вкрай нерівномірно і пов'язано з висотною поясною.

туризм в Карпатах

Грунти в Закарпатті дуже різноманітні, для кожної рельєфної зони характерна своя група грунтів, але всі вони відносяться до змішаних буроземно-підзолистих. У передгір'ях і горах - бурі гірсько-лісові та бурі лучно-буроземні грунти, на низовині - дерново-підзолисті і буроземно-підзолисті.

Корисні копалини в Закарпатті представлені досить багатими родовищами свинцево-цинкових і алюмінієвих руд, золота. На півдні області (Солотвино), знаходиться велике родовище кам'яної солі, яке також знамените соляними шахтами, розташованими на різній глибині (від 150 до 500 м) і лікувальними грязями. Промислове значення мають родовища доломітів, туфів, перлітів, мінеральних фарб, бентонітових глин, вапняків. У Закарпатті понад 340 джерел цілющих мінеральних вод, з яких найбільш відомі Свалява та Поляна Квасова.

 ФОТО ЦІНИ КОНТАКТИ КОТЕДЖІ

Світ Сонця відпочинок у Карпатах з дітьмиБасейн Золота Підкова (Золотая Подкова)

Фотографії туристичної бази Золота Підкова


Відпочинок у Карпатах у Золотій Підкові Альтанки туристичної бази Золота Підкова Ресторан туристичної бази Золота Підкова Дозвілля туристичної бази Золота Підкова Ціни туристичної бази Золота Підкова Контакти туристичної бази Золота Підкова Котеджі туристичної бази Золота Підкова