Мир Солнца

Котеджі Золотої Підкови

Деревяний будинок 11 бази Золота Підкова
Деревяний будинок 12 бази Золота Підкова


Альтанки Золотої Підкови


Наша адреса:

Закарпатська область,
Ужгородський район,
с. Андріївка,

zolota-pidkovka@ukr.net
Схема местонахождения


 


Наші партнёри:


Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

 

Солотвино

 

Мало хто знає, що в Солотвино є дивні солоні озера, що дуже сприятливо впливають на шкіру людини, а бруд по своїх лікувальних властивостях не уступає бруду Мертвого моря. Вода в озері в кілька разів солоніше морської води. Концентрація солі близько 200 грам на літр. У цьому можна переконатися, вийшовши з води і постоявши на сонці 5 хвилин - на шкірі почне кристалізуватися сіль і з'являться маленькі крупинки. Щільність води настільки велика, що людину просто виштовхує на поверхню. Почуття, що випробуєш при плаванні в такій воді дивні. Можна без особливої складності підняти ноги і руки нагору і при цьому все рівно залишатися на поверхні води. Тут дуже швидко можна навчиться плавати. Єдине зауваження - не слід поринати з відкритими очима - дуже сильно будуть щипати. Вода в озері дуже тепла - 25-27 градусів.
Історія виникнення озер почалася з моменту запуску соляної шахти в 1902 році. Шахта провалилася на 20 метрів, утворивши улоговину, заповнену водою. Так з'явилося озеро Кунигунда. Згодом стали з'являтися й інші озера.
У Солотвино є кілька озер: із прісною водою, із солоною водою і з йодированной. Якщо солоні озера корисні усім, то в йодированій воді далеко не кожному можна купатися. Тут не перешкодить консультація досвідчених фахівців. На базі є кілька косметичних салонів, де за визначену плату призначать курс лікування [14].
Води озера допомагають вилікувати захворювання опорно-рухового апарату, переломи кіст, радикуліт, псоріаз і інші .
Тепер про саму територію. Територія озер обгороджена численними базами відпочинку. У деяких номерах є холодильники і плитки для готування їжі. Недалеко від озер працює непоганий продовольчий ринок.
Поруч з озером знаходиться безліч закусочних, де зможна поїсти й угамувати спрагу холодними напоями.
Поруч з озером, у якому вхід платний розташовується штучне солоне озеро, де можна купатися зовсім безкоштовно. Також недалеко знаходиться озеро з дуже солоною водою. Щільність його така, що людина починає відчувати силу виштовхування, зайшовши в озеро по коліно. У цьому озері купатися не рекомендують.
Крім знаменитих озер у Солотвино є ще і не менш знамениті соляні шахти. Туди з'їжджаються лікуватися від астми, туберкульозу й інших захворювань дихальних шляхів. На базі Української аллергологической клініки лікують бронхіти, астму, алергію за допомогою тепло й електролікування, питної терапії, масажу. Крім цього в лікуванні використовується метод спелеотерапії - використання мікроклімату соляної шахти на глибині 300 метрів. У повітрі в 10 разів нижче кількість мікроорганізмів, чим у звичайному повітрі, стабільна температура 23 градуса і відносна вологість 20-60 %. Лікування проводиться в плині 15-25 сеансів по 5-10 годин, у залежності від ваги захворювань.

Солотвино знаходиться прямо на границі з Румунією. Тому в місті існує прикордонний контроль. Добратися до Солотвино можна з Ужгорода, на автобусі або маршрутці.

 

ФОТО ЦІНИ КОНТАКТИ КОТЕДЖІБасейн Золота Підкова (Золотая Подкова)

Фотографії туристичної бази Золота Підкова


Відпочинок у Карпатах у Золотій Підкові Альтанки туристичної бази Золота Підкова Ресторан туристичної бази Золота Підкова Дозвілля туристичної бази Золота Підкова Ціни туристичної бази Золота Підкова Контакти туристичної бази Золота Підкова Котеджі туристичної бази Золота Підкова