Мир Солнца

Котеджі Золотої Підкови

Деревяний будинок 11 бази Золота Підкова
Деревяний будинок 12 бази Золота Підкова


Альтанки Золотої Підкови


Наша адреса:

Закарпатська область,
Ужгородський район,
с. Андріївка,

zolota-pidkovka@ukr.net
Схема местонахождения


 


Наші партнёри:


Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

 

Перспективи розвитку санаторно-курортного лікування та відпочинку

 

Сприятливим регіоном для санаторно-курортного лікування, оздоровчого туризму та відпочинку є Українські Карпати.
Карпатський рекреаційний регіон займає територію у межах Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької та Львівської областей. У його межах зосереджена одна третя рекреаційного потенціалу України. В Українських Карпатах налічується близько 800 джерел і пунктів мінеральної води практично всіх бальнеологічних типів. Лікувальні торфогрязі, прикарпатський озокерит разом зі сприятливими умовами для кліматолікування дають змогу розвивати мережу бальнеологічних і кліматичних курортів, пансіонатів, бу­динків і баз відпочинку, туристських закладів.
Природно-ресурсна база санаторно-курортної субгалузі Карпатського регіону дає змогу щорічно оздоровлювати до 8 млн. чоловік.
У Карпатах є великі природно-ресурсні можливості для організації і розвитку зимових видів відпочинку, зокрема гірськолижного. На сьогодні в регіоні освоєно до 30 гірськолижних полів, хоча їх кількість можна б збільшити вдвічі й обслужити за сезон понад чверть мільйона любителів зимового відпочинку при двотижневій тривалості відпочинку.'
Враховуючи нерівномірне розміщення рекреаційних ресурсів і перш за все природно-ресурсної бази, в регіоні виділяють три райони: Передкарпатський і Закарпатський курортно-оздоровчі та Проько-Карпатський туристсько-оздоровчий.
Карпатський регіон має значні пізнавальні рекреаційні ресурси, зокрема в Ужгороді, Львові, Мукачевому, Самборі, Дрогобичі, Києві. Серед сільських адміністративних районів високою пізнавальною цінністю рекреаційних ресурсів виділяються Мукачівський район Закарпатської обл., Косівський район Івано-Франківської обл., Дрогобицький, Старосамбірський і Сколівський райони Львівської обл. та Путильський район Чернівецької обл.
У Карпатському рекреаційному регіоні діє 60 санаторіїв, 17 пансіонатів з лікуванням, у яких налічується близько 25 тис. ліжок. У регіоні функціонують 3 курортні поліклініки. їх послугами наприкінці 80-х років користувалося понад 400 тис. чоловік. У 10 будинках відпочинку на 2,5 тисячі місць оздоровлюється щорічно до 50 тис. чоло­вік.
Велике значення для оздоровлення переважно місцевого населення мають санаторії-профілакторії (їх у регіоні — 70), бази відпочинку (120), табори праці та відпочинку для старшокласників (1150) і заміські дитячі табори (понад 180).
На кліматолікуванні спеціалізуються курорти у Яремчі, Ворохті, Косові. На Закарпатті компактним є Центрально-закарпатський підрайон, де функціонують 6 бальнеологічних та кліматичних санаторіїв, що обслуговують понад 50 тис. чоловік щорічно.
Основними рекреаційними ресурсами цієї зони є помірний континентальний клімат, густа річкова мережа, чима­ло водосховищ, а також грязі і мінеральні води. Клімат центральної частини зони більш м'який, з меншим ступенем континентальності. Опадів тут буває до 600 мм на рік. Ріки Дніпро, Сіверський Донець, Дністер є основним стержнем рекреаційного регіону.
Бази відпочинку — це загальнооздоровчі заклади, за своїм призначенням близькі до будинків відпочинку, але територіальне наближені до промислове розвинутих міст, оскільки вони безпосередньо підпорядковані підприємствам, організаціям або установам.
Туристські заклади (туристські бази, готелі, кемпінги, притулки, стоянки, екскурсійні установи) утворюють само­стійну субгалузь, яка сприяє організації рекреаційних занять, активному відпочинку та оздоровленню на найрізно­манітніших туристських маршрутах.
Завдяки насамперед приватному капіталу в туристичній сфері Закарпаття почалося помітне пожвавлення. В окремих районах області (Великоберезнянському, Свалявському, Воловецькому) вже побудовані невеличкі отелі і турбази з врахуванням світових вимог до комфорту. Автономне опалення і освітлення, зручні номери, часто двох-, трьохкімнатні, з каміном, з усіма зручностями: телевізор, мінібар, феном, територія і автостоянка під охороною; харчування в ресторані, прокат гірськолижного спорядження - далеко не повний перелік послуг, що їх надають нові турбази. Багато з них пропонують також фінську сауну або російську баню, фітнес, солярій, басейн.

Таким чином відбувається зміщення акцентів від великих туристичних об'єктів до менш масштабних, але більш пристосованих до потреб споживача. Як наслідок - суттєве збільшення попиту на відпочинок в Карпатах. Тому капіталовкладення у туристичну сферу Закарпаття мають всі підстави бути справою перспективною і вигідною. Закарпаття знову стає улюбленим місцем відпочинку не тільки вітчизняних, але й закордонних гостей.

 

ФОТО ЦІНИ КОНТАКТИ КОТЕДЖІБасейн Золота Підкова (Золотая Подкова)

Фотографії туристичної бази Золота Підкова


Відпочинок у Карпатах у Золотій Підкові Альтанки туристичної бази Золота Підкова Ресторан туристичної бази Золота Підкова Дозвілля туристичної бази Золота Підкова Ціни туристичної бази Золота Підкова Контакти туристичної бази Золота Підкова Котеджі туристичної бази Золота Підкова