Мир Солнца

Котеджі Золотої Підкови

Деревяний будинок 11 бази Золота Підкова
Деревяний будинок 12 бази Золота Підкова


Альтанки Золотої Підкови


Наша адреса:

Закарпатська область,
Ужгородський район,
с. Андріївка,

zolota-pidkovka@ukr.net
Схема местонахождения


 


Наші партнёри:


Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

 

Основні проблеми розвитку рекреації у Закарпатській області

 

З економічної точки зору рекреація спрямована на відтворення робочої сили, на формування споживчого попиту як на товари, так і на послуги. Своєю діяльністю вона прискорює розвиток господарства певної території, розширює сферу прикладання праці, суттєво впливає на структуру балансу грошових доходів і витрат населення, активізує приплив іноземної валюти.
Суспільний поділ праці в сучасних умовах сприяє виділенню рекреаційної сфери у самостійну ланку господарської діяльності. Вона об'єднує низку субгалузей, які задовольняють попит на різноманітні види лікування, активний відпочинок, розваги.
Рекреаційна діяльність тісно пов'язана з наявністю рекреаційних ресурсів, які є основою санаторно-курортного лікування, масового відпочинку і туризму. В них виділено такі типи: природні, природнотехнічні» соціально-економічні. Як рекреаційні ресурси виступають різні сторони та елементи природних чи культурних ландшафтів, зокрема: бальнеологічні (запаси мінеральних вод); бальнеогрязеві (запаси грязей); фітолікувальні (масиви лісових і паркових насаджень); ландшафтні (придатні для тривалого відпочинку); кліматичні, пляжні та пізнавальні (туризм).
Одним із найважливіших факторів лікувальної рекреації є наявність природних мінеральних вод. За існуючою класифікацією їх поділяють на вісім основних бальнеологічних груп: мінеральні води без специфічних компонентів та властивостей, вуглекислі, сірководневі, залізисті і миш'якові, йодобромні, родонові, боровмісні та Слабо мінералізовані з високим вмістом органічних речовин. Практично в Україні виявлені та досліджені майже всі групи мінеральних вод.
Основну масу підземної гідросфери України становлять мінеральні води без специфічних компонентів. Дуже цінними у лікувальному відношенні є вуглекислі води. Найбільше відомих джерел цих вод зосереджено в Карпатському регіоні, зокрема б Закарпатті. Сірководневі води пов'язані з нафтогазовими відкладами. Найбільше курортне значення мають дуже поширені хлоридні натрієві води. На базі цінних питних лікувальних і лікувально-столових залізистих вод діє Шаянський санаторний комплекс у Закарпатті. Серед інших бальнеологічних труп поширені родонові води.
В Україні залягають рідкісні миш'яковмісні підземні води (Закарпатські миш'якові джерела). Боровмісні підземні води виявлені в Карпатах, де вони використовуються як для ванн, так і для внутрішнього вживання. Терапевтичні властивості цих вод визначаються йонно-сольовим складом або іншими біологічно активними компонентами [5, с.56].
Поглиблене вивчення можливостей найбільш раціонального використання гідромінеральних ресурсів виявило можливості створення на Закарпатті нової моделі санаторно-курортних закладів - багатопрофільних курортів. Така модель розроблена на базі природних ресурсів селища Солотвино та прилеглої курортної зони і базується на комплексному використанні ропи та грязей Соляних озер, мікроклімату солекопалень, родовищ мінеральних вод. Можливості для створення подібних багатопрофільних курортів є і в Ужгородській курортній зоні та курортах Шаян, Карпати. На базі багатьох природних лікувальних мінеральних вод, завдяки м'якому клімату, живописному ландшафту з багатою і різноманітною рослинністю в області сформувались бальнеологічні та кліматичні курорти із різними санаторно-оздоровчими закладами державного і місцевого значення. Рекреаційна територія санаторіїв складає 156 гектарів. У них функціонують лікувально-діагностичні кабінети, кабінети масажу і лікувальної фізкультури, фізіотерапевтичні кабінети, водолікарні, інгаляторії, аеросолярії.

Подолання цих  негативних  факторів  потребує  певного часу і активних дій з боку держави.

 

ФОТО ЦІНИ КОНТАКТИ КОТЕДЖІБасейн Золота Підкова (Золотая Подкова)

Фотографії туристичної бази Золота Підкова


Відпочинок у Карпатах у Золотій Підкові Альтанки туристичної бази Золота Підкова Ресторан туристичної бази Золота Підкова Дозвілля туристичної бази Золота Підкова Ціни туристичної бази Золота Підкова Контакти туристичної бази Золота Підкова Котеджі туристичної бази Золота Підкова