Мир Солнца

Котеджі Золотої Підкови

Деревяний будинок 11 бази Золота Підкова
Деревяний будинок 12 бази Золота Підкова


Альтанки Золотої Підкови


Наша адреса:

Закарпатська область,
Ужгородський район,
с. Андріївка,

zolota-pidkovka@ukr.net
Схема местонахождения


 


Наші партнёри:


Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

 

Перспективи розвитку туризму Карпатського регіону

 

Закарпаття має великі рекреаційні можливості в європейському масштабі. Лише два найперспективніших в цьому відношенні регіони республіки - Азово-Чорноморське узбережжя та Карпатський - дають змогу щороку забезпечити природними (в тому числі лікувальними) ресурсами рекреантів, кількість яких у два з половиною рази перевищує сучасну чисельність населення України.
Важливим перспективним районом рекреації є Карпатський (18,8 % сумарного потенціалу). Тепле літо й м'яка зима, величезні запаси сульфідних, вуглекислих, гідрокарбонатно-сульфатних, кальцієво-магнієвих, сульфатних натрієво-кальцієвих вод та грязей дають змогу розвивати тут територіально-рекреаційні комплекси міжнародного значення.
Першочерговими заходами для розвитку рекреаційно-туристичного комплексу Закарпаття є: забезпечення загальнодержавної  підтримки туризму, залучення до його розвитку  як  державних,  так  і  підприємств  інших  форм власності, а також окремих громадян; формування нових економічних основ належної матеріально-технічної бази і розвинутої інфраструктури; децентралізація управління туристичною галуззю, роздержавлення, створення сучасних структур на принципах ринкового господарювання; забезпечення пріоритетності вітчизняного внутрішнього та іноземного (в'їзного) туризму на основі використання туристичних ресурсів, надбань національної історії та культури українського народу; розроблення державних стандартів основних форм туристичного обслуговування; сприяння духовному розвиткові населення,  зміцненню  його здоров'я,  формуванню  у  громадян   загальнолюдських   цінностей, екологічної культури.
Потенціал Львівщини у санаторно-курортному лікуванні та розвитку туризму досить потужний. Діє 256 туристичних організацій, в яких працює понад дві тисячі осіб. За минулий рік вони прийняли 120 тисяч туристів, тридцять тисяч з яких — іноземці. Порівняно з попереднім роком це в 1,3 разу більше. На території Львівщини функціонують шість курортів, в основному бальнеологічного спрямування. Сьогодні можуть приймати відвідувачів 127 санаторіїв, які тільки за минулий рік оздоровили більш ніж 240 тисяч чоловік. Це дало змогу не лише лікувати й оздоровлювати людей, а й вирішити наші соціальні проблеми, перш за все, створювати нові робочі місця і зберігати вже існуюючі, поповнювати місцевий і державний бюджети. Так, скажімо, в загальному обсязі платних послуг на Львівщині послуги, надані санаторно-курортними і туристичними організаціями, становлять 200 млн. грн. А до бюджету було сплачено понад 30 млн. грн. Тому галузь, безумовно, заслуговує на увагу, вона оголошена пріоритетною і вже має свій вагомий вплив на структуру нашої економіки.
Крім того, постають завдання підготовки техніко-екологічних обгрунтувань щодо визначення територій курортними. Колись курорти місцевого чи державного значення визначалися на рівні Кабінету міністрів. Нині закон про курорти визначає, що це повноваження Верховної Ради. Однак тоді регіони повинні підготувати техніко-економічні обгрунтування, зібрати всі дані щодо потенційного курорту і т.д. Це дуже важливі функції місцевих управлінь, адже від їх роботи залежатиме подальший розвиток курортної справи.
Регіональна влада також може і повинна розробляти програми з розвитку рекреаційних, туристичних зон, курортів і частково їх фінансувати. Завдяки державній туристичній адміністрації, створеній недавно на рівні Кабміну, вперше в державному бюджеті окремим рядком визначені кошти на розвиток туристичної і санаторно-курортної справи. Невеликі, всього 1,5 млн. грн., але це вже якийсь крок. І в нашому бюджеті маємо 320 тисяч гривень на розвиток курортної й туристичної справи. Хоча ці кошти не вирішать проблеми капітальних вкладень, будівництва чи часткового переобладнання нашої бази. Вони будуть спрямовані на розробку програм з розвитку курортів і туристичної інфраструктури, інвентаризацію наявної бази, методичну роботу з пам’ятками історії та культури, проведення тренінгів, семінарів для спеціалістів [9].
Є перспективи також в об’єднанні зусиль — минулого року створено раду з розвитку туризму Карпатського регіону, в яку ввійшли Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька і Закарпатська області.
На процес інвестування найбільше впливають політична ситуація в країні і довіра до місцевої влади. У нас з інвесторами були десятки, якщо не сотні переговорів. Справа зрушила з місця. Кількість відпочиваючих, які приїхали з Заходу (переважно з Польщі), збільшилася в минулому році в сім-вісім разів і становила 28 тисяч чоловік. Це досить суттєво, і їх потік зростає.
Організація санаторно-курортної справи — це цілий «кошик» проблем, наявних і «підводних». Вирішувати їх потрібно у комплексі
.

 

ФОТО ЦІНИ КОНТАКТИ КОТЕДЖІБасейн Золота Підкова (Золотая Подкова)

Фотографії туристичної бази Золота Підкова


Відпочинок у Карпатах у Золотій Підкові Альтанки туристичної бази Золота Підкова Ресторан туристичної бази Золота Підкова Дозвілля туристичної бази Золота Підкова Ціни туристичної бази Золота Підкова Контакти туристичної бази Золота Підкова Котеджі туристичної бази Золота Підкова