Мир Солнца

Котеджі Золотої Підкови

Деревяний будинок 11 бази Золота Підкова
Деревяний будинок 12 бази Золота Підкова


Альтанки Золотої Підкови


Наша адреса:

Закарпатська область,
Ужгородський район,
с. Андріївка,

zolota-pidkovka@ukr.net
Схема местонахождения


 


Наші партнёри:


Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

 

Курорти Закарпатської області

 

Мало хто знає, що в Солотвино є дивні солоні озера, що дуже сприятливо впливають на шкіру людини, а бруд по своїх лікувальних властивостях не уступає бруду Мертвого моря. Вода в озері в кілька разів солоніше морської води. Концентрація солі близько 200 грам на літр. У цьому можна переконатися, вийшовши з води і постоявши на сонці 5 хвилин - на шкірі почне кристалізуватися сіль і з'являться маленькі крупинки. Щільність води настільки велика, що людину просто виштовхує на поверхню. Почуття, що випробуєш при плаванні в такій воді дивні. Можна без особливої складності підняти ноги і руки нагору і при цьому все рівно залишатися на поверхні води. Тут дуже швидко можна навчиться плавати. Єдине зауваження - не слід поринати з відкритими очима - дуже сильно будуть щипати. Вода в озері дуже тепла - 25-27 градусів.
Історія виникнення озер почалася з моменту запуску соляної шахти в 1902 році. Шахта провалилася на 20 метрів, утворивши улоговину, заповнену водою. Так з'явилося озеро Кунигунда. Згодом стали з'являтися й інші озера.
У Солотвино є кілька озер: із прісною водою, із солоною водою і з йодированной. Якщо солоні озера корисні усім, то в йодированій воді далеко не кожному можна купатися. Тут не перешкодить консультація досвідчених фахівців. На базі є кілька косметичних салонів, де за визначену плату призначать курс лікування [29].
Води озера допомагають вилікувати захворювання опорно-рухового апарату, переломи кіст, радикуліт, псоріаз і інші .
Поляна - бальнеологічний курорт, на котрому функціонують два санаторії - «Сонячне Закарпаття» та «Поляна». Перший з них упродовж десятків років був базовим гастроентерологічним сана­торієм для об'єднання «Закарпаткурорт». Щодо «Поляни», то це найстаріший із діючих санаторіїв області, вік якого перевищує 130 років.
«Сонячне Закарпаття» (перша назва - «імені 40-річчя КП(б)У») функціонує з 25 лютого 1965 р. спочатку на 260 ліжок, а після рекон­струкцій в 1973 і 1977 рр. кількість місць доведена до 550. В 1989 р. вступив до ладу третій спальний корпус на 100 ліжок. Але упродовж 90-х років і на початку XXI сторіччя кількість місць в санаторії почала зменшуватися за рахунок покращання рівня комфортності. З 1994 р. розпочато реконструкцію першого спального корпусу, в 1998 р. - другого. Практично реконструкцію закінчено. Вже в XXI ст. на території санаторію з'явилися нові спальні корпуси. Але будує їх не ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», а інші організації, пред­ставники котрих оцінили рекреаційні можливості курорту. Прове­дено капітальний ремонт в санаторії «Поляна», а один з корпусів суттєво реконструюється - над двома поверхами надбудовано ще один [6, с.5-6].
Багато рекреантів оздоровлювалися на курорті Поляна не один, а багато разів. В «Сонячному Закарпатті», наприклад, більше поло­вини рекреантів вже поправляли здоров'я в цьому санаторії. Багато таких і в «Поляні».
Санаторії розташовані на висоті 340 м вище рівня моря між Полонинським і Вулканічним (Вігорлат-Гутинським) хребтами Карпат.
Санаторії спеціалізовані для лікування хворих з хронічними захворюваннями органів травлення. Формально перелік захво­рювань такий же, як і для інших гастроентерологічних оздоровниць, але є деякі особливості. В офіційному переліку захворювань вказано, що приймаються хворі поза фазою загострення. У «Сонячному Закарпатті» та в «Поляні» без застосування медикаментів ефективно лікуються хворі на виразкову хворобу шлунку, дванадцятипалої кишки, ерозивні гастрити (дуоденіти) при наявності виразок, ерозій, якщо відсутні виразний больовий синдром і ускладнення, що вимагають хірургічного втручання.
Курортна зона села Шаян – неповторна місцевість із багатою і різноманітною рослинністю.

Безвітряна погода, порівняно тривала весна, не спекотне літо, тепла осінь і м’яка зима роблять відпочинок кожної людини незабутнім, сприяють її швидкому виздоровленню. Курорт "Шаян" розміщений біля підніжжя гір великого, середнього та малого Шаяна на лівому березі р.Тиси. Схили гір вкриті буком, сосною та грабом. Клімат курорту відрізняється своєрідністю (клімат гірських котловин). Вулканічний ланцюг гір, який оточує курорт, захищає його від вітрів, формує місцевий мікроклімат з безвітряною м'якою погодою.

 

ФОТО ЦІНИ КОНТАКТИ КОТЕДЖІБасейн Золота Підкова (Золотая Подкова)

Фотографії туристичної бази Золота Підкова


Відпочинок у Карпатах у Золотій Підкові Альтанки туристичної бази Золота Підкова Ресторан туристичної бази Золота Підкова Дозвілля туристичної бази Золота Підкова Ціни туристичної бази Золота Підкова Контакти туристичної бази Золота Підкова Котеджі туристичної бази Золота Підкова