Мир Солнца

Котеджі Золотої Підкови

Деревяний будинок 11 бази Золота Підкова
Деревяний будинок 12 бази Золота Підкова


Альтанки Золотої Підкови


Наша адреса:

Закарпатська область,
Ужгородський район,
с. Андріївка,

zolota-pidkovka@ukr.net
Схема местонахождения


 


Наші партнёри:


Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

 

Курорти Львівської області

 

Назва "Славське" пов'язана з київським князем Святославом Володимировичем, вбитим у 1015 р. братом Святополком. Природне розташування хребтів Бескидів та Горганів навколо Славського створило унікальний місцевий мікроклімат, який забезпечує постійну безвітряну погоду з великою кількістю снігових опадів зимою та стабільним утриманням снігу майже до квітня місяця.
Влітку відкриваються прекрасні ландшафти з вічнозеленими хвойними лісами на схилах гір, які є запорукою проведення повноцінного відпочинку та оздоровлення.
Регіон Славського відзначається ідеальною екологічною чистотою, адже в радіусі приблизно 100 км. немає жодного промислового підприємства з шкідливими відходами.
Добре розвинуте транспортне сполучення Славського. Збудована сучасна залізнична станція, де зупиняються поїзди зі всіх регіонів України, а також із-за кордону ( Росії, Угорщини, Словаччини, Австрії ). Розвинута сітка пригороднього залізничного та автомобільного транспорту.
На території селища зимою працюють більше десяти добре обладнаних прокатних пунктів гірськолижного спорядження, працюють магазини гірськолижного спорядження та аксесуарів, сервісні пункти для ремонту та підготовки гірських лиж.
В даний час в регіоні Славського в зимовий період одночасно може відпочивати до 5 тисяч любителів гірських лиж та інших зимових видів спорту.
Можливості гірськолижних трас та витягів дають можливість всім любителям та спортсменам з гірських видів спорту повноцінно відпочивати і покращувати свою майстерність [28].
Моршин сьогодні – це невелике впорядковане містечко на 6000 жителів з добре налагодженим автомобільним і залізничним сполученням. Територія, де розміщуються санаторно-курортні і культурно-побутові заклади, відокремлена від житлової зони міста. Всі санаторії розміщені в лісопарковій зоні, тому на території завжди тихо, спокійно, а постійно свіже повітря додає наснаги і відчуття бадьорості. Велика кількість кафе, ресторанів, літніх павільйонів дадуть змогу в колі друзів гарно провести вільний час і відпочити. Залізничний вокзал і автостанція знаходяться майже в центрі курорту, тому віддаль до найближчого санаторію не більше 100-150 метрів, а до найвіддаленішого – 300-400 метрів. Крім цього, в післяобідній і нічний час на вокзалі знаходиться черговий автобус, який доставить Вас безпосередньо в любий санаторій.
Курорт Моршин – невелике містечко розташовано в передгірї добре відомий в країні і за ії межами, як один з найкращих бальнеологічних курортів.
Розташований в мальовничій долині, яку оточують узвишшя, суцільно покриті лісами.
У рівнинній частині розташовується курортна зона з парками, де знаходяться санаторії та курортно-побутові заклади, в верхній, залісненій частині – джерела мінеральних вод і цех по розливу мінеральної ропи і виробництву натуральної лікувальної солі. З перших хвилин перебування в Моршині вас оточує атмосфера, спокою, легкості, піднесення, свіже повітря насичене ароматами лісних трав, тиша, яка застигла в старих соснах і дубах, – все це створює гарний настрій відпочиваючих курорту, які приїхали з усіх куточків нашої держави і держав близького зарубіжжя.
Ріки, ліси, багаті дичиною, ягодами, грибами, затишні галявини та захищені від вітрів схили – це є Прикарпаття [22].
Трускавець унікальний і найдавніший бальнеологічний курорт Європи. Трускавець місто обласного значення.
Курорт розташований у передгір'ї Східних Карпат, на висоті 350-400 м. над рівнем моря в живописній долині гірської річки Воротище (басейн Дністра), за 9 км від м. Дрогобича, 95 км від обласного центру м. Львова шляховими дорогами. Територія Трускавця 7 км2.
Трускавець має пряме залізничне сполучення зі Львовом, Києвом, Харковом, Дніпропетровськом, а також автобусне зі Львовом, Кам'янець-Подільським, Чернівцями, Івано-Франківськом, Чортковом, Житомиром, Коломиєю, Тернополем, Бельци, Кишиневом (Молдова), Перемишлем (Польща), Прагою (Чехія). По місту курсують автобуси, маршрутні таксі, радіо таксі.
Трускавець не має поділу на райони.
Населення міста станом на 01.01.2006 року склало 21739 чол. (постійне) та 30270 чол. (наявне) [27].
Територія сучасного Трускавця, як свідчать археологічні знахідки, заселена ще в сиву давнину. Свою назву, на думку вчених, поселення отримало від старослов'янського імені Трушко.
Крім санаторіїв та пансіонатів курорт має два бювети мінеральних вод, 2 курортні поліклініки, 2 бальнеозокеритолікарні. Функціонує міська лікарня, поліклініка. Працює ряд науководослідних лабораторій, зокрема: лабораторія експериментальної бальнеології Інституту фізіології ім. О. Богомольця НАН України, кафедра медичної реабілітації Львівського державного медичного університету, курортний науковий реабілітаційний центр "Карпати Чорнобилю", реабілітаційний центр хворих на ДЦП "Еліта".
Головне визнання Східниці – мінеральні води, право на застосування яких з лікувальною метою довго (майже тридцять років) і невтомно виборював іх першовідкривач Омелян Олександрович Стоцький, який у невтомних пошуках довів, що Східниця дуже багата на мінеральні води. Омеляну Стоцькому, який по праву є гордістю краю, Східниця стала розвиватись як курорт, і 9 січня 1976 року селище офіційно було визнане Всесоюзним курортом.
Унікальність курорту Східниця в тому, що на одній, порівняно невеликій території, зосереджені різні типи лікувальних вод: слабо мінералізовані – типу “Нафтуся”, з розчинними органічними речовинами в кількості 10-30 мг./л., залізисті мінеральні води з вмістом заліза від 20 до 70 мг./л., унікальні лужні (“Східницька содова”) мінеральні води типу “Боржомі”. Крім них родовище володіє мінеральними природно-столовими водами.
Природним джерелам цілющої «Нафтусі» властиве особливе поєднання розчинених органічних речовин і мікроелементів, що зустрічається лише в Східницько-Трускавецькому районі Карпат. Досконале вивчення геологічної будови надр цього регіону дає підставу стверджувати: «Нафтуся» формується на глибині близько ста метрів. Поверхневі дощові води проникають у ці глибини і вимивають з навколишніх порід, переважно менілітових сланців, органічні речовини і насичуються сірководнем. Тут вони змішуються з багатими на мікроелементи глибинними водами Раточинського розлому. Поєднання в певних пропорціях органічних речовин і мікроелементів зумовлює феномен цілющої мінеральної води «Нафтуся». Геологи НАН України описали понад 500 джерел мінеральних вод Карпат. «Нафтуся» визнана найкращою.
Будь-якої пори року стежками-доріжками у Львівській області поспішають до джерел люди, аби напитися цілющої «Нафтусі». Ця водиця допомагає позбутися захворювань нирок, печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, порушень обміну речовин, хронічних панкреатитів, анемій, хвороб шлунково-кишкового тракту, вивести з організму радіонукліди (що особливо актуально для жителів Чорнобильської зони), очистити організм від шлаків. Лікувальна дія цієї мінеральної води значно перевершує вплив багатьох медикаментозних засобів і зберігається навіть, якщо розбавити воду у 200—250 разів [26].

Звичайно, Східниця — не Трускавець, хоч теж має статус курорту, до того ж гірського. Це практично звичайне селище, в якому проживає три тисячі чоловік. Тут дійсно дуже гарно, але розкішних принад цивілізації поки що не знайдеш. Пансіонати й оздоровчі бази, які були «до…», розвалюються, бо їх власники, колишні потужні підприємства або зовсім зникли «з лиця» промислової карти держави, або ж «стогнуть» під тягарем власних проблем. Правда, сьогодні неозброєним оком видно, що і самі місцеві жителі почали активно розбудовуватися (цілюща водичка притягує до себе людей на лікування), та й нові інвестори потихеньку приходять. В основному це приватні підприємства, фірми, здатні усвідомити справжню ціну «клондайку» Східниці. Поки ж у курортному краї всього чотири ліцензованих санаторії. Крім них — три лікувально-оздоровчі заклади.

 

ФОТО ЦІНИ КОНТАКТИ КОТЕДЖІБасейн Золота Підкова (Золотая Подкова)

Фотографії туристичної бази Золота Підкова


Відпочинок у Карпатах у Золотій Підкові Альтанки туристичної бази Золота Підкова Ресторан туристичної бази Золота Підкова Дозвілля туристичної бази Золота Підкова Ціни туристичної бази Золота Підкова Контакти туристичної бази Золота Підкова Котеджі туристичної бази Золота Підкова