Мир Солнца

Котеджі Золотої Підкови

Деревяний будинок 11 бази Золота Підкова
Деревяний будинок 12 бази Золота Підкова


Альтанки Золотої Підкови


Наша адреса:

Закарпатська область,
Ужгородський район,
с. Андріївка,

+38(050) 546-53-10
zolota-pidkovka@ukr.net
Схема местонахождения


 


Наші партнёри:Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru


В ОТПУСК.РУ - все о туризме и отдыхе: предложения турфирм,  поиск туров, горящие путевки, описание отелей и отзывы об отелях, визы, авиа и ж/д билеты, расписание поездов, погода на курортах, информация о странах, поиск попутчиков
TOPlist
Besucherzahler attractive russian brides from Moscow
счетчик посещений
web clocks relojes web
Contatore
Besucherzahler ukraine women profiles
website counter
Besucherzahler singlesnet
contatori per blog
contadores de visitas mailorder brides
contatori per blog
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET TOPlist TOPlist Рейтинг SIMPLETOP.NET E-Center.lt skaitliukas


Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

Теги сторінки: Відпочинок у Карпатах, Золота Підкова, відпочинок у золотій, підкова, Gold Horseshoe
Смачний хліб

Сьогодні спостерігається світова тенденція до натуральних продуктів харчування. Не винятком стала індустрія випікання хліба. Дивно, але в Україні, яку сміливо можна назвати житнецею, не так і часто доводиться зустріти на поляцях магазинів смачний та натуральний хліб. Все більше у промисловому випікання зазтосовуються штучні дріжжі, розпушувачи та неякісне борошно. Звісно, неякісні продукти, які використовуються при випіканні хліба, неможливо приховати. Вже через два-три дні на таких хлібах зявляється плісінь. Що робити, запитають багато споживачів?

Вихід є! Якщо ви бажаєте перевірити - чи якісний ви купуєте хліб, залишіть шматочок на більш тривалий час у звичних домашніх умовах. Якщо хліб просто висохне і стане чистим сухарем - то є велика вірогідність, що перед вами справжній хліб. Якщо ж ви побачете плісіть, то можете відмовитись від такого хліба.

Щоб купити смачний хліб , треба знайти саме таку пекарню, яка буде робити свою роботу не лише чесно, але і з душею. Тобто, хліб має випікатися із натуральних складових та на натуральних заквасках. Так, можливо він не буде мати настільки гарний вигляд як при випіканні із розпушувачами, але він буде набагато корисніший і смачніший.

Також, щоб перевирити чи справжній перед вами хліб, просто візьміть його у руки. Якщо при невеликій формі він буде важким, то це говорить лише про те, що у ньому практично відсутні розпушувачі.

Класичних традицій випікання хлібобулочної продукції дотримується майтерня хлібу «Буланжері». Якщо ви хоча б раз смакували цей хліб, то навряд чи вам захочеться експерементувати із іншими виробниками. Як кажуть, можливо зовнішньо приховати якісь дефекти хлібу, але смак неможливо сплутати із якісною продукцією.

Сьогодні "Буланжері" відома дуже добре жителям Києва, так як насправді реклама цьому бренду не потрібна. Покупці самі радять її продукцію своїм друзям, родичам та колегам по роботі.

Памятайте, що не варто експерементувати із власним здоровям купуючи неякісні товари та продукцію, особливо, коли мова йде про основний продукт на столі - хліб!

08.12.2017ФОТО ЦІНИ КОНТАКТИ КОТЕДЖІ

Карпатские Праздничные Наборы
Басейн Золота Підкова (Золотая Подкова)

Фотографії туристичної бази Золота Підкова


Відпочинок у Карпатах у Золотій Підкові Альтанки туристичної бази Золота Підкова Ресторан туристичної бази Золота Підкова Дозвілля туристичної бази Золота Підкова Ціни туристичної бази Золота Підкова Контакти туристичної бази Золота Підкова Котеджі туристичної бази Золота Підкова